DOLAR 33,0095 -0.22%
EURO 35,9794 -0.58%
ALTIN 2.545,15-2,14
BITCOIN 22128084,98%
İstanbul
31°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

NATO’nun büyük sırrı nedir; NATO bizim neyimiz olur?

NATO’nun büyük sırrı nedir; NATO bizim neyimiz olur?

ABONE OL
Temmuz 10, 2024 19:10
NATO’nun büyük sırrı nedir; NATO bizim neyimiz olur?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyük Sırrı Açıklıyoruz!

NATO Türkiyeyi Nerede Ne Zaman Savunacak?!

Proje Yeni Değil…

Türkiye ile NATO arasında yapılan anlaşmanın öyle bir sırrı var ki akla ziyan böyle bir anlaşma olur mu diyecek ve duyduğunuz da aklınız şaşacak!

Sırrı ilk defa 1990 yılında Cumhuriyet Gazetesi ifşa etti.

Bunu konuyu birkaç defa gündeme getirdim.

Sonuç sessizlik!

Cumhuriyet Gazetesi, Orgeneral Cemal Madanoğlu’nun anılarını yayınladı.

Madanoğlu anılarında; “NATO ile Türkiye arasında yapılan anlaşmaya göre; “NATO Türkiye’yi Amik Ovası’nda savunur.”

Amik Ovası Hatay’da.

Sanırsınız ki Hatay’dan sonra Türkiye var.

Amik Ovası konusunu aşağıda yazacağım.

Madanoğlu’nun anılarındaki bu iddiası dönemin Cumhurbaşkanı darbeci Kenan Evren’e sorulduğunda ise Evren, Madanoğlu’nun iddialarını doğrulamış ve “Maalesef NATO Türkiye’ye yapılacak herhangi bir saldırı karşısında NATO ile yapılan anlaşmaya göre, Türkiye’ye yapılacak saldırılara karşı Türkiye’yi Amik Ovasında savunacak” demişti.

Durum bu.

O halde NATO bizim neyimiz olur?

NATO bizim silahlarımızı ve silah envanterimizi kontrol altında tutan bir kuruluştur.

Ayrıca; 12 Eylül darbesinin mimarları ihtilal sonrası yaptıkları ilk iş Yunanistan’ın NATO’ya katılımına onay vermek olmuştur.

Türkiye, Yunanistan’ın Nato’ya girmesine karşı çıkıyordu.

Türkiye’nin kararını iptal edip Yunanistan’ın NATO’ya alınmasını yani Yunanistan’ı Türkiye karşısında NATO şemsiyesi altına alınmasını temin etmişlerdir.

Yunanistan’ın şımarıklığı bu sebepledir.

Hatırlanacağı üzere ABD eski başkanlarından Jimmy Carter,  Bizim çocuklar(!) Türkiye’de yönetime el koydu” açıklamasını yapmakta beis görmemiş ve 12 Eylül müdahalesinin arkasında kimler var, müdahale kimlere hizmet için yapılmıştır kamuoyumuz da böylece anlamış oldu!

Amik Ovası…

Amik Ovası, Hatay ilimizde bulunan son derece verimli tarım arazilerinin olduğu bölgedir.

Binlerce yıllık inançı barındırır!

Amik Ovası”, İsrail (İsa mesihin askerleri) ile mehdinin askerlerinin savaşacağı bölgedir.

Özellikle Şia inancına mensup İran,  siyah sarıklı İslam askerleri ile Yahudiler (siyonistler) arasında savaş olacağına inanmaları sebebi ile de Lübnan hizbullahının mensuplarının sarıkları, cübbeleri siyahtır.

Aynı şekilde Müslümanların komutanı “Mehdi”nin askerleri ile İsa Mesihin askerleri arasında geçecek olan “Melhame’i Kübra”savaşı Amik Ovası’nda gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Şimdi anlaşıldı mı?

NATO’nun Türkiye’yi neden Amik Ovası’nda savunacağı(!)

NATO, Türkiye’yi savunmak üzere dizayn edilmemiştir.

NATO, Türkiye ile müttefik rolü ile hem Türkiye’nin pek çok yerine üsler marifeti ile yerleşmiş hem de Türkiye’nin silah ve savunma sanayiini böylelikle kontrol altında tutmaktadır.

Türkiye’nin Rusya’dan S400’leri aldığında NATO ve müttefiklerini ne kadar gürültü çıkardıklarını hatırlayacaksınız.

Üçüncü dünya savaşı ile ilgili olarak (DAVOS TOPLANTISINDA ALINAN KARARLAR) yazdığım, “Amok koşusu başladı, (NATO TOPLANTISI SONRASI) Dünyayı ateşe verecekler ve (AKDENİZ VE ADALARINDA YAPILAN SİLAH YIĞINAĞI) “Yunanistan Kaşınıyor” başlıklı makaleler ile NATO ve müttefikleri tarafından alınan kararları ve planlarını deşifre etmiştim!

İşin şakası yok!

Dünyayı ateşe vermek istiyorlar.
Üçüncü dünya savaşının Çin, Tayvan meselesi bahanesi ile Asya’da başlatılacağı yorum ve değerlendirmeleri yapılsa da savaş nerede ve ne gerekçe ile başlatılmış olursa olsun asıl hedefin Türkiye olduğu ve savaşın Türkiye ile olacağını asla unutmamak ve ona göre hazırlık yapmak gerekmektedir!

Siyonist İsrail ve Evanjelistlerin sapkın inançlarına göre “Arz’ı Mev-ud” inancı gereği hem Türkiye topraklarında iddiada bulunmaları hem de Mekke ve Medine üzerinde de iddiaları olması, Türkiye’nin tarihi misyonu ve İslam milletlerinin Türkiye’ye dair öncülük umutları Türkiye’yi hedef haline getirmektedir.

Ayrıca Hristiyan dünyasının da kutsal olarak ilan ettikleri dini mekanlar Türkiye’de bulunmaktadır.

Hasılı; siyonistler üç bin yıllık hedeflerine varmak için önlerinde dişe dokunur engel Türkiye’yi ve Türk milletini görmektedirler.

Pek çok gerekçe daha saymamız mümkündür.

Ancak bu kadar gerekçe Türkiye’nin nasıl bir tarihi yolculukta olduğunu apaçık ortaya koymaktadır.

Dahili birtakım sorunları önceleyerek milli birliğimize zarar vermemeliyiz.

Milli birlik şarttır.

Ayrıca; Türkiye’de bulunan yabancılar meselesi iç politika meselesi olmaktan çıkartılıp, ülkemizin “beka” sorunu olmaktan çıkarılması ve buna göre politikalar belirlenmesi şarttır.

Yabancılar meselesini muhalefetin penceresinden görmek isteyenler başka bir manzara görmekte, iktidar penceresinden bakanlar ise başka bir manzara görmekte.

Bu mesele; milli mesele olarak ele alınıp iç politika malzemesi olmaktan ve Türkiye’nin yumuşak karnı olmaktan çıkarılmalıdır.

Devletimizin ve milletimizin dünya var oldukça var olması güçlü ve birlik beraberlik içinde olması temennisi ile…

Vesselam.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.